fbpx

NEWS:

w wydaniu tradycyjnym (papierowym) strona: 0

Konkurs na osiemnastkę „Pasieki”!

Jesteśmy razem już 18 lat !

Pierwszy numer „Pasieki” pojawił się w 2003 r. Od tamtego czasu „Pasieka” cały czas się rozwijała i dojrzewała, a teraz uzyskała pełnoletniość! Czy to oznacza, że spocznie na laurach? Nie!

Ciągle będą ukazywały się w niej aktualne artykuły, napisane przez ekspertów świata pszczelarskiego. Ciągle będzie przeprowadzała akcje społeczne, takie jak „Rolniku, nie truj pszczół!”, „Miód kupujesz – pszczoły ratujesz”, „Kupuj polski miód” czy „Dobre chwasty! Nie ścinaj nam głów”. Ciągle będzie dla Was!

By uczcić 18 lat na rynku, „Pasieka” organizuje konkurs – pożycz jej wszystkiego dobrego! Napisz życzenia urodzinowe, po których się w oku łezka zakręci! Do wygrania książki i prenumeraty. Życzenia nie powinny być długie, maksymalnie 900 znaków ze spacjami (pół strony A4). Można je wysyłać do końca kwietnia na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie z dopiskiem „konkurs” na kopercie (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data na stemplu pocztowym).

Nagrodzimy trzy osoby! Zwycięzcy otrzymają:

1. Pierwsze miejsce – „Rośliny Pożytkowe” dr Anety Sulborskiej z AUTOGRAFEM + roczna prenumerata (lub przedłużenie prenumeraty o rok).

2. Drugie miejsce – „365 faktów o pszczołach” Martyny Walerowicz z AUTOGRAFEM + roczna prenumerata (lub przedłużenie prenumeraty jeszcze o rok).

3. Trzecie miejsce – „Wielki poradnik pasieczny” Sławomira Trzybińskiego (bez autografu) + roczna prenumerata (lub przedłużenie prenumeraty o rok).

Regulamin konkursu znajdziesz na stronie Pasieka24.pl w artykule „Konkurs na osiemnastkę „Pasieki”!

Powodzenia!


 Zamów prenumeratę czasopisma "Pasieka"