Zamów prenumeratę „Pasieki” i wygraj bon o wartości 5 000 zł na zakup sprzętu pszczelarskiego!

Infografika konkursu Opłać prenumeratę

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa do kolejnej IV już edycji konkursu "Pasieki" pt. "Opłać prenumeratę do 30 listopada". Tegoroczna nagroda to bon o wartości 5000 zł na zakup sprzętu pszczelarskiego do zrealizowania w firmie "PP Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. K.".

W ostatniej edycji konkursu „Opłać prenumeratę do 30 listopada” 16 grudnia 2013 roku Komisja Redakcyjna wylosowała Pana Ryszarda Rychlika z miejscowości Nowogród Bobrzański, któremu przypadł wybór nagrody w naszym konkursie. Pan Ryszard zdecydował się na ule styropianowe wielkopolskie.

Panu Ryszardowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy beczek pełnych miodu.

Wszystkim Prenumeratorom biorącym udział w losowaniu dziękujemy za terminowe dokonanie wpłaty i życzymy szczęścia w kolejnym losowaniu.

W poprzednich latach zwyciężyli: Pan Józef Filipczak z Kołobrzegu (w 2012 r.) oraz Pani Bronisława Szulik z miejscowości Świerklany (w 2011 r.), którzy również nie wierzyli w swoje szczęście, a jednak wygrali w loterii organizowanej przez naszą redakcję.

W tym roku nagroda może trafić właśnie w Państwa ręce!

W losowaniu wezmą udział wszystkie osoby, które od 1 grudnia 2013 roku do 30 listopada b.r. wpłacą 60 zł tytułem prenumeraty „Pasieki” lub 45 zł tytułem e-Prenumeraty „Pasieki” (wydanie internetowe) lub 90 zł tytułem Pakietu Prenumerat. Losowanie odbędzie się 16 grudnia 2014 r. w siedzibie redakcji.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie opłacili prenumeraty „Pasieki” do wzięcia udziału w loterii. Wystarczy do 30 listopada br. opłacić roczną prenumeratę (60 zł) lub e-prenumeratę (45 zł) czasopisma „Pasieka”, aby wygrać bon o wartości 5000 zł na zakup sprzętu pszczelarskiego.

Czytaj Regulamin Konkursu „Opłać prenumeratę do 30 listopada”.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Co w trawie piszczy...

Kalendarz biodynamiczny 2018
Kalendarz biodynamiczny 2018

Kalendarz biodynamiczny 2018 Dzięki uprzejmości Koła Pszczelarzy we Wronkach, RZP Wlkp. Płn w Chodzieży prezentujemy Państwu pszczelarski kalendarz biodynamiczny, który zawiera wskazówki kied [ ... ]

Czytaj więcej »
Nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe dla Dorosły...
Nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe dla Dorosłych

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku ogłasza nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe dla Dorosłych dające uprawnienia do prowadzenia gospodarstwa rolniczego i pszczelarskiego 1. RL [ ... ]

Czytaj więcej »
Pasieka poleca film „Łowcy miodu”
Pasieka poleca film „Łowcy miodu”

Pasieka poleca film „Łowcy miodu” „Łowcy miodu”
Scenariusz i reż. Krystian Matysek
Muzyka: Rafał Rozmus
Montaż: Jarosław Barzan
Produkcja: Dorota Roszkowska (Arkana)
W kinach od  [ ... ]

Czytaj więcej »
Inne artykuły »